• "İlim Hizmet Araştırma Merkezi"

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem sonucunda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

Prof. Dr. Raşit KÜÇÜK Hocamız Hakk'a yürüdü.

14 Aralık 2017 tarihinde "İlme Adanmış Ömürler" programımızı teşrif eden Raşit KÜÇÜK hocamızı ağırlamaktan onur duymuştuk. Programımızda yaptığı konuşmasıyla bizlerin ufkunu aydınlatan, ilmi ile bizlere rehber olan, sohbetinden çokça istifade...

İHAM YENİ DÖNEMDE ÖĞRENCİLERİNİ BEKLİYOR

30 Yıllık tecrübesiyle pek çok mezun veren İHAM AKADEMİ, yeni dönemde İstanbul İlahiyatı kazanan 1. öğretim kız ve erkek öğrencilerini bekliyor.

Mezunlarından Doç.Dr.Fikret Soyal’ın yeni kitabı yayımlandı.

Mezunlarından, İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Kelâm Anabilim Dalı Öğretim üyesi Doç.Dr.Fikret Soyal’ın yeni kitabı yayımlandı. Gazzâlî’yi kaleme alan yazar, onun hayatını, eserlerini, ilmî kişiliğini ve görüşlerini ele almaktadır.

İLİM HİZMET ARAŞTIRMA MERKEZİ AKADEMİK KADROSU

 Yüksek Bilgi, Birikim ve Tecrübesiyle İHAM Akademi Kadrosu, İHAM AKADEMİ bünyesinde öğrencilerimizin eğitimlerine katkı sunmaktadır.

İHAM AKADEMİ BAŞVURULARI BAŞLADI

İHAM Akademi’ye başvurmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeF3YxU37Pr_Y-DT0XnwlqNK36ufzBdosbvyLlTty7DmYw_2w/viewform